Zımpara-Makinesi.jpg

Zımpara Makinesi – Kartek Havalı El Aletleri – Kartek

Zımpara Makinesi

Zımpara Makinesi; pürüzlü yüzeylerin düzeltilmesi için yapılan zımparalama işleminde kullanılan bir aşındırıcıdır. Diğer bir ifadeyle kesicidir.

Zımpara Makinesi Malzemeleri ve Kullanıldığı Yerler Zımpara Makinesi işleminin kalitesi, zımpara makinesinin sertliğine ve yapısına bağlıdır. Zımpara kağıdının veya taşının sertliği, taneciklerin bağlanma gücü ile değerlendirilir. Yapıştırıcı veya bağlayıcı gerecin özelliği, taneciğin kopmadan iş görmesini doğrudan etkiler. Bir süre kullanılan zımpara taşındaki tanecikler körelir. Eğer zımparalanan gerece uygun sertlikte bir zımpara kağıdı veya zımpara taşı ile çalışılıyorsa, zımparalanan malzeme ile tanecik arasındaki sürtünme ve basınç etkisi, taneciği kırar veya koparır. Tanecik kırılmışsa, keskin uçlu yeni kenarlar, zımparalanan gereci aşındırma işlemini sürdürürler.

Kartek Olarak Vizyonumuz

Ürün çeşitliliğinde öncü, ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine ve ilkelerine sadık, teknolojiyi sürekli takip eden ve uygulayan, çevremizin toplumsal ve sosyal değerlerine katkıda bulunan, müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen örnek bir şirket olmaktır.

Detaylı Bilgi İçin Arayınız

Tel: 02163944579

E-Posta: [email protected]

Detaylı İletişim Bilgisi İçin Tıklayınız.

NET USERZımpara Makinesi – Kartek Havalı El Aletleri – Kartek
Paylaş

Related Posts