perçin-makinası-8-1-1.jpg

Perçin Makinası Nedir?

Perçin Makinası

Perçin Makinasının tüm çeşitlerini firmamız Kartek Havalı El Aletlerinde bulabilirsiniz.Perçin Makinası ürünleri son kullanıcılara, kullanım kolaylığı ve mükemmel performans sonuçları sağlar. Her türlü zor koşul ve çevrede test edilmiş olan ürünler, üretim süreçlerine hız verirken, gerçek rakiplerine kıyasla daha ekonomik ve güvenlidirler. Kartek Havalı El Aletleri; her türlü marka havalı el aletlerinin satış, montaj, bakım, onarım ve yedek parça hizmetini sunmaktadır.

Perçin  Makina parçalarının, sac levhaların, kayış ve balata gibi makina elemanlarının sökülemez şekilde birleştirilmesinde kullanılan,bir başı hazır olan, öteki başı montajda biçimlendirilen, silindirik yapılı elemanlara denir.

Parçaların perçin adı verilen elemanlarla birleştirilmesi işlemine perçinleme denir. Perçinlemenin amacı, sökülemeyen bir birleştirmeyi oluşturmaktır.

Hakkımızda

2009 yılında ticari faaliyetine Havalı El Aletleri Teknik servisi olarak başlayan firmamız daha sonralarında tüm havalı el aletleri çeşitlerini bünyesinde bulundurarak teknik servisine satışta eklemiştir. Havalı perçin tabancası ithalatı da  yapan firmamız müşteri memnuniyetini prensip edinerek, dürüst ticaret anlayışıyla  müşterilerimize hizmet vermeye  devam etmektedir.

Vizyon

Ürün çeşitliliğinde öncü, ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine ve ilkelerine sadık, teknolojiyi sürekli takip eden ve uygulayan, çevremizin toplumsal ve sosyal değerlerine katkıda bulunan, müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen örnek bir şirket olmaktır.

Detaylı Bilgi İçin Arayınız

Tel: 02163944579

E-Posta: [email protected]

Detaylı İletişim Bilgisi İçin Tıklayınız.

NET USERPerçin Makinası Nedir?
Paylaş

Related Posts