havalı-matkap-1.png

OSAKA Havalı Tornavida İle Kartek Sizlerle!

OSAKA Havalı Tornavida 

OSAKA Havalı Tornavida Nedir?

Ortaya çıkan basınçlı hava, aletlere iletilir ve sakladığı kullanılabilir enerjiyi açığa çıkartarak aletler çalıştırılır. Pnömatik sistemlerde hava uygun yöntemlerle alınıp, depolanabilir, basınç kazandırılabilir ve kullanıldıktan sonra tekrar atmosfere bırakılabilir.Havalı el aletleri, basınçlı hava sisteminin sağladığı sıkıştırılmış havayı kullanır. Sistemden gelen sıkıştırılmış havanın, motorda genişleyerek sağladığı enerji ile çalışır.

Çalışma Mantığı Nasıldır?

Dairesel hareketli; İleri/Geri Hareketli; Pistonlu Rotorlu Hidrolik/Pnömatik TürbinliPnömatik motora giren hava genleşir. Genleşen havadaki enerji, motor sayesinde güç çıktısına dönüşür. Havalı motorlar, dairesel ya da ileri geri hareket edenler olarak ikiye ayrılır.

 

Havalı tornavida satın alırken siz de hangi markadan alsam diye düşünmeyin Kartek olarak sizlere en iyi hizmeti sunacağımızdan hiç şüpheniz olmasın. Siz de amacınıza ve kullanım sıklığına göre profesyonel veya amatör bir ürün seçebilirsiniz. Satın aldığıınız ürün, push start ,shut off ve tork kontrollu olarak amaca uygun seçilmelidir. Ürünler kullanmaya başlamadan önce ürün çeşitlerinde kullanmak istediğiniz bits uçlara göre seçim yapmalısınız. Bu ürün, tetiğe basılarak yada üzerinde bulunan kontrol düğmesi ile devir hızı ayarlanabilir. Ayrıca bazı türlerde de darbe ayarı da bulunur.

 

Detaylı Bilgi İçin Arayınız

Tel : 0216 394 45 79
Mail : [email protected]

Detaylı İletişim Bilgisi İçin Tıklayınız.

NET USEROSAKA Havalı Tornavida İle Kartek Sizlerle!
Paylaş

Related Posts