havalimm11.jpg

İkinci El El Aletleri Satın Almak İstiyorsanız Doğru Yerdesiniz

İkinci El El Aletleri Ürün Hizmetlerimiz

Kartek Olarak İkinci El El Aletleri Ürünlerimizle Sizlere En İyi Hizmeti Sunmaktayız.

İkinci el ürünlerimiz bakımlı ve işlerinizi kolayca yapabilmeniz için dayanıklıdır.

İkinci el matkap ihtiyaçlarını karşılamanız Havalı El Aletleri Servisi ile çok kolay. Bizler 2.El ürünleri bakımlı bir şekilde müşterilere sunmaktayız. Çeşitli malzemelerde kullanılan el aletleri, bu işlevleri dikkatli ve düzenli bir biçimde yapabilmesi için bakımlı olmalıdır. Havalı El Aletleri Servisi olarak ürünlerimiz daima bakımlıdır.

Havalı el aletleri yapılan işlerden insan gücünü azaltmak ve işlem hızını arttırmak amacı ile geliştirilmiş aletlerdir. Havalı aletler çalışma prensibi olarak adından da anlaşılacağı gibi yapılacak işlemin hava basıncı gücü yardımı ile uygulanmasıdır. Havalı makineler, havalı matkaplar, havalı tornavida, havalı taşlama, havalı zımpara makinesi, havalı polisaj makinesi, havalı kesici, havalı perçin tabancası, havalı zımpara makinesi, havalı zımba tabancası, havalı zımba tabancaları hava basıncı ile çalışan ve işlem süresinde kısalmaların sağlandığı bazı aletlerdir.

Hakkımızda

2009 yılında ticari faaliyetine Havalı El Aletlerinin Teknik servisi olarak başlayan firmamız daha sonralarında tüm havalı el aletleri çeşitlerini bünyesinde bulundurarak teknik servisine satışta eklemiştir. Havalı perçin tabancası ithalatı da  yapan firmamız müşteri memnuniyetini prensip edinerek,
Dürüst ticaret anlayışıyla  müşterilerimize hizmet vermeye  devam etmektedir.

Detaylı Bilgi İçin Arayınız

Tel: 02163944579

E-Posta: [email protected]

Detaylı İletişim Bilgisi İçin Tıklayınız.

NET USERİkinci El El Aletleri Satın Almak İstiyorsanız Doğru Yerdesiniz
Paylaş

Related Posts