havalı-zımpara.jpg

Havalı Zımpara Makinesi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Havalı Zımpara

Havalı Zımpara Makinesi arıyorsanız adresiniz Kartek olmalıdır.Kartek Havalı El Aletleri Servisi ile Havalı Zımpara bulmanız çok kolay olacaktır.
Yüzeylerin daha pürüzsüz işlenmesi için kullanılan talaş kaldırmaya yarayan el aletidir. Makinanın dönen ve talaş kaldıran kısmına bu makinalar için özel üretilmiş band veya yuvarlak zımpara kağıtları takılır. Havalı el aletleri arasında bulunan Havalı Zımpara Makineleri kullanım alanları ve amaçları olarak farklılık göstermektedir.

Havalı Dairesel Zımpara

Havalı dairesel zımpara makinesi zımparalama işlemleri için tasarlanmış makinelerdir.
Bir eksen dönüşü ile uygun zımpara kağıdı takılarak uygulama yapılır.
Uygulanacak olan alana ve uygulama yoğunluğuna göre zımpara kağıdı seçimi yapılabilir.

Havalı Eksantrik Zımpara

Dairesel zımparalama tabanına sahip finisaj zımparası. Hem ince finisaj hem de geniş yüzeylerde büyük miktarda malzeme zımparalama için uygundur. Bu zımparaların özel bir avantajı, kavisli yüzeyleri zımparalayabilmeleridir.

Hakkımızda

2009 yılında ticari faaliyetine Havalı El Aletleri Teknik servisi olarak başlayan firmamız daha sonralarında tüm havalı el aletleri çeşitlerini bünyesinde bulundurarak teknik servisine satışta eklemiştir. Havalı perçin tabancası ithalatı da  yapan firmamız müşteri memnuniyetini prensip edinerek, dürüst ticaret anlayışıyla  müşterilerimize hizmet vermeye  devam etmektedir.

Vizyon

Ürün çeşitliliğinde öncü, ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine ve ilkelerine sadık, teknolojiyi sürekli takip eden ve uygulayan, çevremizin toplumsal ve sosyal değerlerine katkıda bulunan, müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen örnek bir şirket olmaktır.

Detaylı Bilgi İçin Arayınız

Tel: 02163944579

E-Posta: [email protected]

Detaylı İletişim Bilgisi İçin Tıklayınız.

NET USERHavalı Zımpara Makinesi Hakkında Bilinmesi Gerekenler
Paylaş

Related Posts