opc51234_C.jpg

Havalı Vidalama Nedir?

Havalı Vidalama

Havalı Vidalama, tamirat, bakım ve düzenleme işlerini pratikleştirip, farklı kullanım amaçları için özel olarak üretiliyor. Profesyonel işleri kendi başına halletmek isteyenlerin de güçlü yardımcıları olan havalı el aletlerinin, bilinçli bir şekilde ve talimatlara uyularak kullanılması oldukça önemli. Havalı el aletlerinde iş sağlığı ve güvenliği, bu araçları kullanacak kişilerin kesinlikle dikkat etmesi gereken bir konudur.

Havalı Vidalama denildiğinde akla gelen bir vidanın bir el aleti ile bir yere monte edilmesi gelmektedir. Bu işlemi yapabilmeniz için gerekli olan el aletlerine vidalama makineleri denilmektedir. Vidalama makinaları kullanım alanlarına ve kullanım amaçlarına göre farklılık göstermektedir. Çalışma prensiplerine görede bu el aletleri farklılık gösterir.

Birbirlerinden ayrı olan iki cismin birleştirilmesi işlemine monte etme denilmektedir. Bu cisimlerin birleştirilmesi için yapılan işlemlerden biride vidalama işlemidir.

Havalı vidalama makinası özellikleri nedir?

Bu el aletleri çalışma prensibi olarak bir komprasör bağlantısı gerektiren makinalardır. Komprasörden gelen basınçlı hava ile çalışan bu makinalar daha çok endüstriyel amaçlı kullanılır. Daha fazla güç gerektiren durumlarda ihtiyacınız olabilecek ve vidalama işlerinizde kullanacağınız vidalama makinalarına havalı vidalama makinası denilir.

Hakkımızda

2009 yılında ticari faaliyetine Havalı El Aletleri Teknik servisi olarak başlayan firmamız daha sonralarında tüm havalı el aletleri çeşitlerini bünyesinde bulundurarak teknik servisine satışta eklemiştir. Havalı perçin tabancası ithalatı da  yapan firmamız müşteri memnuniyetini prensip edinerek,
Dürüst ticaret anlayışıyla  müşterilerimize hizmet vermeye  devam etmektedir.

Vizyon

Ürün çeşitliliğinde öncü, ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine ve ilkelerine sadık, teknolojiyi sürekli takip eden ve uygulayan, çevremizin toplumsal ve sosyal değerlerine katkıda bulunan, müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen örnek bir şirket olmaktır.

 Detaylı Bilgi İçin Arayınız

Tel: 02163944579

E-Posta: [email protected]

Detaylı İletişim Bilgisi İçin Tıklayınız.

 

 

 

NET USERHavalı Vidalama Nedir?
Paylaş

Related Posts