2345.jpg

Havalı Vidalama Aletleri Hakkında Merak Edilenler

 

Havalı Vidalama

Havalı Vidalama aletleri tamiri, bakımı ve servisi Kartek farkıyla.

Vidalama denildiğinde akla gelen bir vidanın bir el aleti ile bir yere monte edilmesi gelmektedir. Bu işlemi yapabilmeniz için gerekli olan el aletlerine vidalama makineleri denilmektedir. Vidalama makinaları kullanım alanalarına ve kullanım amaçlarına göre farklılık göstermektedir. Çalışma prensiplerine görede bu el aletleri farklılık gösterir.

Birbirlerinden ayrı olan iki cismin birleştirilmesi işlemine monte etme denilmektedir. Bu cisimlerin birleştirilmesi için yapılan işlemlerden birinede vidalama işlemidir.
Bu işlemler için kullanılan el aletlerine de vidalama ya da matkap denilmektedir.

Bu makinalar fonksiyonlarına, kullanım amaçlarına, kullanım alanlarına ve çalışma prensiplerine göre çeşitleri bulunmaktadır.

Havalı vidalama makinası özellikleri nedir?

Bu el aletleri çalışma prensipi olarak bir komprasör bağlantısı gerektiren makinalardır. Komprasörden gelen basınçlı hava ile çalışan bu makinalar daha çok endüstriyel amaçlı kullanılır. Daha fazla güç gerektren durumlarda intiyacınız olabilcek ve vidalama işlerinizde kullanacağınız vidalama makinalarına havalı vidalama makinası denilir.

Hakkımızda

2009 yılında ticari faaliyetine Havalı El Aletlerinin Teknik servisi olarak başlayan firmamız daha sonralarında tüm havalı el aletleri çeşitlerini bünyesinde bulundurarak teknik servisine satışta eklemiştir. Havalı perçin tabancası ithalatı da  yapan firmamız müşteri memnuniyetini prensip edinerek,
Dürüst ticaret anlayışıyla  müşterilerimize hizmet vermeye  devam etmektedir.

Detaylı Bilgi İçin Arayınız

Tel: 02163944579

E-Posta: [email protected]

Detaylı İletişim Bilgisi İçin Tıklayınız.

 

NET USERHavalı Vidalama Aletleri Hakkında Merak Edilenler
Paylaş

Related Posts