havali-tornavida.jpg

Havalı Tornavida

Havalı Tornavida Hizmetlerimiz

Kartek Olarak Havalı Tornavida Ürün Hizmetlerimiz İle Siz Değerli Müşterilerimize En İyi Hizmeti Sunmaktayız.

Teknolojinin her geçen gün gelişmesi ile birlikte iş faaliyetleri ve teknolojisi de buna bağlı olarak değişim göstermektedir.Havalı Tornavida ise size çalışırken teknolojinin faydalarından yararlanma fırsatı sunuyor.Çalışırken veya herhangi bir işinizde size en pratik, en kullanışlı ve kolay yolunu sunmuş olur.

Havalı tornavida satın alırken siz de hangi markadan alsam diye düşünmeyin Kartek olarak sizlere en iyi hizmeti sunacağımızdan hiç şüpheniz olmasın. Siz de amacınıza ve kullanım sıklığına göre profesyonel veya amatör bir ürün seçebilirsiniz. Satın aldığıınız ürün, push start ,shut off ve tork kontrollu olarak amaca uygun seçilmelidir. Ürünler kullanmaya başlamadan önce ürün çeşitlerinde kullanmak istediğiniz bits uçlara göre seçim yapmalısınız. Bu ürün, tetiğe basılarak yada üzerinde bulunan kontrol düğmesi ile devir hızı ayarlanabilir. Ayrıca bazı türlerde de darbe ayarı da bulunur.

Çalışma Mantığı Nasıldır?

Dairesel hareketli; İleri/Geri Hareketli; Pistonlu Rotorlu Hidrolik/Pnömatik TürbinliPnömatik motora giren hava genleşir. Genleşen havadaki enerji, motor sayesinde güç çıktısına dönüşür. Havalı motorlar, dairesel ya da ileri geri hareket edenler olarak ikiye ayrılır.

Hakkımızda

2009 yılında ticari faaliyetine Havalı El Aletleri Teknik servisi olarak başlayan firmamız daha sonralarında tüm havalı el aletleri çeşitlerini bünyesinde bulundurarak teknik servisine satışta eklemiştir. Havalı perçin tabancası ithalatı da  yapan firmamız müşteri memnuniyetini prensip edinerek,
Dürüst ticaret anlayışıyla  müşterilerimize hizmet vermeye  devam etmektedir.

Detaylı Bilgi İçin Arayınız

Tel: 02163944579

E-Posta: [email protected]

Detaylı İletişim Bilgisi İçin Tıklayınız.

NET USERHavalı Tornavida
Paylaş

Related Posts