havali1.jpg

Havalı Somun Sökme İşlemi | Havalielaletleriservisi.com

Havalı Somun Sökme İşlemi

Havalı somun sökme makineleri basınçlı hava kuvveti ile vida bağlatışı olan somunu çevirerek yerinden sökme görevi yapan bir el aletidir. Havalı somun sökme işlemi el ile yapılan uygulamalarına göre zaman ve işçi gücü açısından çok büyük avantaja sahiptir.

Somun sökme makineleri hava kaynağına bağlantıyı sağlayan hava borusu ile işlemi gerçekleştiren bir sökücü uca sahiptir. Somun sökme makinesi aynı zamanda somunu sıkma görevi de görmektedir. Sökücü başlık bölgesindeki anahtar gösterilen yönlerde çevrilerek her iki yönde dönme işlemi gerçekleştirilir. Somunun ne tarafa döndürülmesi gerektiği seçildikten sonra çevirici uç altındaki tetiğe basılarak çevirme işlemi yapılmaktadır. Sıkma işleminde makine somunu yeteri kadar sıkması halinde tetiğe basılsa dahi çevirme işlemini otomatik olarak durdurarak olası iş kazalarını önlemektedir.

Bu işlem için çalışan makinelerin çantasının içinde birçok çeşitteki somun boyutuna uygun başlıklar bulunmaktadır. İşçi karşısındaki somuna uygun başlığı seçerek sökme veya sıkma işlemini gerçekleştirebilmektedir.

Havalı somun sökme fiyat olarak yatırım maliyeti gerektirse de ileriye dönük işlemlerde firmaya büyük kazançlar sağlamaktadır.

Kartek Havalı El Aletleri olarak, siz değerli müşterilerimize profesyonel desteğimizi sınırsız sunarken bir çok hizmet sektöründe olduğu gibi servis ağımızı her geçen gün bir adım daha ileri götürerek genişletmekteyiz.

Firmamız olarak tecrübemiz ve deneyimli personelimiz ile kalitelii ürünler kullanarak size en iyi hizmeti verebilmek için çalışmaktayız.

Detaylı Bilgi İçin Arayınız:

Tel: 02163944579

E-Mail: [email protected]

 

NET USERHavalı Somun Sökme İşlemi | Havalielaletleriservisi.com
Paylaş

Related Posts