havali-mini-somun-sikma-1-2-800x800.jpg

Havalı Somun Sıkma Ürünü

Havalı Somun Sıkma Ürünü Hizmeti

Kartek olarak havalı somun sıkma ürünü ile sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız.

Havalı Somun Sıkma Nedir?

Havalı somun sıkma ya da havalı somun sökme el aletleri olarak bilinen bu aletler profesyonel, endüstriyel kullanım amacı ile tasarlanmış olan güçlü aletlerdir.
Bir kompresör makinesi ile bağlantılı olarak çalışan el aleti oluşan basınç ile sıkma ve sökme işlemleri için kullanılmaktadır.
Otomotiv sektöründe ağırlıklı olarak kullanılan bir alet olan havalı somun sıkma aleti farklı ölçülerde uçlar ile farklı somun başlı vidaların sökülmesinde veya sıkılmasında kullanılmaktadır.
Darbe vurarak sıkışmış olan vidalar rahatlıkla sökülür ya da sağlam sıkılması gerekenler darbe ile sıkılır. El ile sökülemez ya da sıkılamaz somunlar, vidalar için kullanılır.

Kartek havalı tork anahtarları yoğun somun sıkma ve sökme işlemlerinin bulunduğu otomotiv sektörünün yanı sıra, hafif ve ağır sanayide seri üretimde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Hızlı ve güvenli somun sıkma ve sökme işlemleri için ideal ekipmanlardır.

Kartek Olarak;

2009 yılında ticari faaliyetine Havalı El Aletleri Teknik servisi olarak başlayan firmamız daha sonralarında tüm havalı el aletleri çeşitlerini bünyesinde bulundurarak teknik servisine satışta eklemiştir. Havalı perçin tabancası ithalatı da yapan firmamız müşteri memnuniyetini prensip edinerek, Dürüst ticaret anlayışıyla müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.

Detaylı Bilgi İçin Arayınız

Tel : 0216 394 45 79
Mail : [email protected]

Detaylı İletişim Bilgisi İçin Tıklayınız.

NET USERHavalı Somun Sıkma Ürünü
Paylaş

Related Posts