10652_kucuk-1.jpg

Havalı Somun Perçin Tabancası Tamiri | KARTEK

Havalı Somun Perçin Tabancası

Havalı Somun Perçin Tabancası dahil tüm havalı el aletleri tamiri profosyonel ekibimiz tarafından en iyi şekilde tamir edilmektedir. Özel parçası bulunmayan havalı el alet parçaları makinalarımızda kendi bünyemizde yedek parçası yapılarak müşteriye kusursuz olarak teslim edilir. Biz havalı el aletlerinde sorunun neden kaynaklandığını bulup tekrarlanmasını da önleyerek tamir ediyoruz.

Havalı el aletleri yapılan işlerden insan gücünü azaltmak ve işlem hızını arttırmak amacı ile geliştirilmiş aletlerdir. Havalı aletler çalışma prensibi olarak adından da anlaşılacağı gibi yapılacak işlemin hava basıncı gücü yardımı ile uygulanmasıdır. Havalı makineler, havalı matkaplar, havalı tornavida, havalı taşlama, havalı zımpara makinesi, havalı polisaj makinesi, havalı kesici, havalı perçin tabancası, havalı zımpara makinesi, havalı zımba tabancası, havalı zımba tabancaları hava basıncı ile çalışan ve işlem süresinde kısalmaların sağlandığı bazı aletlerdir.

Havalı el aletleri, basınçlı hava sisteminin sağladığı sıkıştırılmış havayı kullanır. Sistemden gelen sıkıştırılmış havanın, motorda genişleyerek sağladığı enerji ile çalışır. Ortaya çıkan basınçlı hava, aletlere iletilir ve sakladığı kullanılabilir ve enerjiyi açığa çıkartarak aletler çalıştırılır. Pnömatik sistemlerde hava uygun yöntemlerle alınıp, depolanabilir, basınç kazandırılabilir ve kullanıldıktan sonra tekrar atmosfere bırakılabilir.

Kartek olarak uzman ekip arkadaşlarımız ile sizlere en iyi hizmeti verebilmek için çalışmaktayız.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayınız:

Tel: 02163944579

E-Mail: [email protected]

Daha Fazla İletişim Bilgisi İçin Tıklayınız.

NET USERHavalı Somun Perçin Tabancası Tamiri | KARTEK
Paylaş

Related Posts