Havalı-Matkap-3.jpg

Havalı Matkap Ürünlerimiz!

Havalı Matkap

Havalı Matkap ürünlerimiz bakımlı ve işlerinizi kolayca yapabilmeniz için dayanıklıdır.Matkap ihtiyaçlarınızı karşılamanız Kartek Havalı El Aletleri Servisi ile çok kolay olacaktır. Bizler El Matkapları bakımlı bir şekilde müşterilere sunmaktayız. Çeşitli malzemelerde delik açmak ve açılmış delikleri genişletmek için kullanılan alet olan matkap bu işlevleri dikkatli ve düzenli bir biçimde yapabilmesi için bakımlı olmalıdır. Kartek Havalı El Aletleri Servisi olarak ürünlerimiz daima bakımlıdır.

Matkaplar bilindiği üzere sıkma, sökme ve delme gibi işlerde kullanılan el aletleridir. Kullanımı ile zor işlerin hızlı ve güvenli bir şekilde yapılmasını sağlarlar. Bir çok marka ve model altında bulabileceğiniz farklı türlerde matkaplar bulunmaktadır.

Havalı Matkapları Elektrikliakülü ve havalı olarak üç başlık altında ele alabiliriz.

Elektrikli Havalı Matkap:Elektrikli Havalı Matkap’ın mekanizmasının bir güç üreterek işlerinizi yapabilmeniz için ihtiyacınız olan matkap elektrik kablosunu bir prizi takmanız gerekmesidir. Elektrik bağlantısı ile çalıştırılabilinir.elektrik olmayan bir ortamda kullanılması mümkün değildir.

Akülü Matkap:Akülü Matkap kullanımı için ilk olarak akünün doldurulması gerekir. Sürekli çalışma için mutlaka ikinci bir akünün bulundurulması birnin bitmesi halinde diğer akünün şarj edilmiş olması gerekir.

Havalı Matkap:Havalı Matkap çalışabilmesi için beraberinde bir kompresör bulundurulması gerekir. Başka tür çalışma şansı bulunmamaktadır. sökme ve takma işlerinde sıkma işlerinde ağırlıklı olarak kullanılır.

Hakkımızda

2009 yılında ticari faaliyetine Havalı El Aletleri Teknik servisi olarak başlayan firmamız daha sonralarında tüm havalı el aletleri çeşitlerini bünyesinde bulundurarak teknik servisine satışta eklemiştir. Havalı perçin tabancası ithalatı da  yapan firmamız müşteri memnuniyetini prensip edinerek,

Dürüst ticaret anlayışıyla  müşterilerimize hizmet vermeye  devam etmektedir.

Vizyon

Ürün çeşitliliğinde öncü, ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine ve ilkelerine sadık, teknolojiyi sürekli takip eden ve uygulayan, çevremizin toplumsal ve sosyal değerlerine katkıda bulunan, müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen örnek bir şirket olmaktır.

Detaylı Bilgi İçin Arayınız

Tel: 02163944579

E-Posta: [email protected]

Detaylı İletişim Bilgisi İçin Tıklayınız.

NET USERHavalı Matkap Ürünlerimiz!
Paylaş

Related Posts