havali-matkap-1.jpg

Havalı Matkap Çeşitleri Ve Fiyatları

Havalı Matkap

Havalı Matkap günümüzde birçok iş alanında kullanılmakta ve birçok kullanıcıya hitap etmektedir. İmalat, otomotiv, mobilya, inşaat, montaj gibi alanlarda kullanılan bu ürünler, insanlardaki memnuniyeti sağladıkları olanaklar ile üst seviyede tutmayı başarmıştır. Ergonomik ve uzun ömürlü olmaları sebebiyle, kullanıldıkları alanlarda günümüzde geleneksel yolların(tornavida, matkap vs.) aşılması yolunda iyi birer araç olmuşlardır.

Havalı Matkap Çeşitleri Ve Fiyatları

Matkaplar bildiğimiz gibi sıkma, delme ve sökme işlerinde kullandığımız el aletleridir. Matkaplar kullandıkları enerji tipine göre elektrikli, akülü ve hava basınçlı olarak üretilmektedirler.
Havalı matkaplar daha çok ağır sanayi ve imalat sektöründe kullanılan aletlerdir ve çalışabilmesi için bir hava kompresörüne ihtiyaç
duyarlar.
Havalı Matkap Kullanmanın Avantajları Nelerdir?
  • Vidalama (sökme – sıkma – montaj amaçlı) işlerinde, delme işlerinde seri olarak kullanılabildiğinden zamanda tasarruf etmenizi sağlar.
  • Hava ile çalıştığından yüksek hassasiyet gerektiren yerlerde kolayca çalışabilmenizi sağlar.
  • Yüksek basıncı sayesinde zor söküm ve takımlarda en iyi yardımcınız olacaktır.

Kartek Olarak;

2009 yılında ticari faaliyetine Havalı El Aletleri Teknik servisi olarak başlayan firmamız daha sonralarında tüm havalı el aletleri çeşitlerini bünyesinde bulundurarak teknik servisine satışta eklemiştir. Havalı perçin tabancası ithalatı da  yapan firmamız müşteri memnuniyetini prensip edinerek, dürüst ticaret anlayışıyla  müşterilerimize hizmet vermeye  devam etmektedir.

Vizyon

Ürün çeşitliliğinde öncü, ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine ve ilkelerine sadık, teknolojiyi sürekli takip eden ve uygulayan, çevremizin toplumsal ve sosyal değerlerine katkıda bulunan, müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen örnek bir şirket olmaktır.

İLETİŞİM ;

Tel : 0216 394 45 79
Mail : [email protected]

Detaylı İletişim Bilgisi İçin Tıklayınız

NET USERHavalı Matkap Çeşitleri Ve Fiyatları
Paylaş

Related Posts