marsmotorutamiri.jpg

Havalı Marş Motoru Tamiri Kartek Farkı İle Sizlerle!

Havalı Marş Motoru Tamiri: Havalı motor tüm havalı el aletleri tamiri profosyonel ekibimiz ve makinalrımızla tamir edilmektedir.

Havalı Marş Motoru; Hava motoruna basınçlı hava geldiğinde ilk önce volana dişliyi sürecek, motor çalıştığında kontak anahtarı serbest bırakıldığında valf bobinin elektriği kesileceğinden hava motoruna hava geçişi kapanmış olacak ve volana sürülen hava motorunun dişlisi volan dişlisinden yay vb. ile geri gelecektir.Marş için taşıtta elektrikli marş dinamosu olmayacağından, akümülatörün görevi aydınlatma ve diğer elektrik devreleri için kullanılmış olacak ve akümülatörün yıpranmayıp, ömrü, boşalma süresi uzamış olacaktır. Akümülatör yerine 12 voltluk kuru bataryalar da kullanılabilir. Özel parçası bulunmayan havalı el alet parçaları makinalarımızda kendi bünyemizde yedek parçası yapılarak müşteriye havalı el aleti kusursuz olarak teslim edilir biz havalı el aletlerinde sorunun neden kaynaklandığını bulup tekrarlanmasını da önleyerek tamir ediyoruz.

Havalı Marş Motoru Tamiri için en iyi hizmeti verebilmek için çaba göstermektedir. Tamirini ya da bakımını yaptırmak istediğiniz ürününüzün ön incelemesi tamamlandıktan sonra, sizlere yapılacak işlemler hakkında detaylı bilgi vererek, bilginiz dahilinde olmadan hiç bir işlem yapılmamaktadır. Bakımını ya da tamirini yaptıracağınız Havalı Marş Motoru Tamiri uzman personelimiz tarafından incelenerek arıza ve yedek parça tespitleri yapıldıktan sonra firmanıza yapılacak işlemler ve maliyeti bildirilir.

 

İletişim İçin:

0 216 394 45 79

İletişim Sayfası İçin Tıklayın

NET USERHavalı Marş Motoru Tamiri Kartek Farkı İle Sizlerle!
Paylaş

Related Posts