kiricim.jpg

Havalı Kırıcı

Havalı Kırıcı Ürün Hizmetlerimiz

Kartek Olarak Havalı Kırıcı Ürünlerimizle Sizlere En İyi Hizmeti Sunmaktayız.

Kullanıldığı Durumlar

F.HKT 40, 36, 30, 26, 20 : Kaya, beton, asfalt, sert sıkışmış toprak formasyonlarında kırma, kesme, kazma ve yarma işleri yapar.

F.HKT 10 : Kaya, maden, cevher, kil gibi tabii formasyonlarda, refrakter malzemelerde, dökümhanelerde döküm parçalarının kumdan ve çapaktan temizlenmelerinde, kırma, kazma, ve sıyırma işlerinde kullanılır.

F.HKT 6,4,1 : Toprak, çimento, cam, gübre, sanayisinde sargı ve yıpranmış şamot harcı sökme ve temizleme işlerinde, çelik konstrüksiyon imalinde kaynak ağzı açmada, inşaat sektöründe ve dökümhanelerinde kırma, çapak kesme ve kum temizleme işlerinde kullanılır.

F.HKT 8 : Bu model F.HKT 10 ve 6 ile aynı işleve sahip olup, kömür işletmelerinde ve dökümhanelerde yatak ve değişik açılarda kullanımı sırasında kırılan parçaların kırıcının içine kaçmayacağı şekilde tasarlanmış yuvarlak kesitli shank’lı modeldir.

Kullanım

Beton ve duvarda delme işlerinde Beton ve duvarda helezonlu uçlarla delme işlerinde Beton ve duvarda karot uçlarla darbeli delme işlerinde Sivri, yassı, geniş murçlarla ve kaşık uçlarla kırma işlerinde Enkaz çalışmalarında beton blokların parçalanması işlerinde Kolonların, kirişlerin zayıflatılması ve kanal açma işlerinde kullanılırlar.

Kartek Olarak;

2009 yılında ticari faaliyetine Havalı El Aletleri Teknik servisi olarak başlayan firmamız daha sonralarında tüm havalı el aletleri çeşitlerini bünyesinde bulundurarak teknik servisine satışta eklemiştir. Havalı perçin tabancası ithalatı da  yapan firmamız müşteri memnuniyetini prensip edinerek,
Dürüst ticaret anlayışıyla  müşterilerimize hizmet vermeye  devam etmektedir.
Detaylı Bilgi İçin Arayınız

Tel: 02163944579

E-Posta: [email protected]

Detaylı İletişim Bilgisi İçin Tıklayınız.

NET USERHavalı Kırıcı
Paylaş

Related Posts