havalim2.jpg

Havalı Kırıcı Ürün Hizmetlerimiz | Kartek – Havalı El Aletleri Servisi

Havalı Kırıcı

Kartek Olarak Havalı Kırıcı Ürünlerimiz ile sizlere işinizi kolaylaştırmak açısından en iyi hizmeti sunmaktayız.

Kullanım Alanları

Beton ve duvarda delme işlerinde Beton ve duvarda helezonlu uçlarla delme işlerinde Beton ve duvarda karot uçlarla darbeli delme işlerinde Sivri, yassı, geniş murçlarla ve kaşık uçlarla kırma işlerinde Enkaz çalışmalarında beton blokların parçalanması işlerinde Kolonların, kirişlerin zayıflatılması ve kanal açma işlerinde kullanılırlar.

Yaptığı İşler

Havalı Kırıcı Tabanca 1 kg’dan 40 kg’a kadar değişen ağırlıklardaki Havalı Kırıcı Tabancaları çeşitli inşaat ve sanayi uygulamalarında kullanılır.

 

Vizyonumuz

Ürün çeşitliliğinde öncü, ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine ve ilkelerine sadık, teknolojiyi sürekli takip eden ve uygulayan, çevremizin toplumsal ve sosyal değerlerine katkıda bulunan, müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen örnek bir şirket olmaktır.

Kartek Olarak;

2009 yılında ticari faaliyetine Havalı El Aletleri Teknik servisi olarak başlayan firmamız daha sonralarında tüm havalı el aletleri çeşitlerini bünyesinde bulundurarak teknik servisine satışta eklemiştir. Havalı perçin tabancası ithalatı da  yapan firmamız müşteri memnuniyetini prensip edinerek, Dürüst ticaret anlayışıyla  müşterilerimize hizmet vermeye  devam etmektedir.

 Detaylı Bilgi İçin Arayınız

Tel: 02163944579

E-Posta: [email protected]

Detaylı İletişim Bilgisi İçin Tıklayınız.

NET USERHavalı Kırıcı Ürün Hizmetlerimiz | Kartek – Havalı El Aletleri Servisi
Paylaş

Related Posts