çivi-çakma.jpg

Havalı Çivi Çakma Makinesi | Havalielaletleriservisi.com

Havalı Çivi Çakma Makinesi

Çivi ile birleştirme işleminin kullanıldığı her alanda çokça kullanılan bir makinedir. Havalı çivi çakma makineleri insan gücü ve yeteneği gerektiren çivi çakma işlemlerini çok daha kısa sürelerde gerçekleştirebilen makinelerdir. Ayrıca bu makineler ile çakılan çiviler el ile yapılan uygulamalarına göre dahi iyi sonuçlar vermektedir. Bu makineler kompresörden aldığı hava basıncı kuvvetini tabanca bölgesinde çiviye uygulama prensibi ile çalışırlar. Havalı çivi çakma tabancası çivi şarjörü, hava giriş bölgesi ve uygulama tetiğinden oluşur.

Çivi şarjörü farklı modellerde farklı şekillerde olmakla beraber genellikle tabancanın alt bölgesinde yer alır. Tabancanın üst arka bölmesinde ise kompresörden gelen havayı taşıyan hortumun bağlandığı bölge vardır. Çivi şarjörünün üst bölmesindeki tetiğe basılarak çivileme işlemi gerçekleştirilir. Bu makineler kullanılırlarken dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Bu hususların en önemlisi işini bitiren çivici ustasının tabancanın emniyet kilidini açmasıdır. Çivi çakma makineleri firmalara kolay çalışma olanakları getirmekle beraber seri üretim yapan firmalarda kısa sürede işçi gücü ve zamandan sağladığı tasarruflarla kendilerini amorti etmektedirler.

Özellikle hafif ve rahat kullanımlı çivi çakma makinesi, 1,2 mm çaplı, 15-54 mm uzunlukta çiviler için. Kapı çıtalarında, duvar elemanlarında, profil çıtalarında, bitiş çıtalarında, süs elemanlarında, süs profillerinde, süs çıtalarında, kapı kaplamalarında ve ayak çıtalarında uygulama yeri vardır.

Bu noktada firmamız size en iyi hizmeti verebilmek için çalışmaktadır.

Bize Ulaşın;

Tel: 0 216 394 45 79

E-Mail: [email protected]

 

NET USERHavalı Çivi Çakma Makinesi | Havalielaletleriservisi.com
Paylaş

Related Posts