Çivi-Makinesi-2.jpg

Çivi Makinesi

Çivi Makinesi

Çivi makinesinde gövde tüm makinelerimizde özel dizayn edilmiş  GG 25 Pik  döküm olup,isteğe göre çelik döküm olabilir.Makinenin yatak yerleri rulman ile yataklama yapılarak makinenin daha rahat ve arızasız çalışması sağlanmıştır.Makinede çalışan tüm sistemler yüzey sertleştirilmesi yapılarak aşınması önlenmiştir.Yağlama şekli,merkezi sistem otomatik yağlamadır.Makine teknik hataya karşı 1 yıl garantilidir

TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Çivi makinelerinin bıçaklarının imalatı ve bilinmesi zaman alan ve bir hayli pahalı olan bir iştir. Bıçaklar körlendiğinde her defasında , kor haline gelene kadar ısıtılıp sertliğini gidermek gerekmektedir. Eğe veya freze makinesinde işlendikten sonra tekrar ısıl işlem gerekmektedir. Ancak bu işlemler esnasında keskin bıçak yüzeyleri yanmakta veya malzeme mukavemetini yitirebilmektedir. Bıçak bileme makinesi sayesinde bıçakların bir kez tav ve ısıl işlem yapılması yeterli olmaktadır. Bu , veriler sonucunda bıçak bileme makinesinin işletmeye sağlayacağı maddi ve zaman tasarrufu görülebilecektir.

Teknik Detaylar :
* Profil disk                                : 6 adet 500×13 tek saft üzeri
* Çanak disk (alın gönyesi için ): 1 adet 300×70
* Bıçak bileme suportu              : 2 adet açı kontrollu
* Disk bileme aparatı                 : 2 adet
* Motor gücü                              : 3kw 380 volt
* Makine ağırlığı takribi             : 700 kg.
* Makine ebadı                          : 900×1.200×1.000


Hakkımızda

2009 yılında ticari faaliyetine Havalı El Aletleri Teknik servisi olarak başlayan firmamız daha sonralarında tüm havalı el aletleri çeşitlerini bünyesinde bulundurarak teknik servisine satışta eklemiştir.  Dürüst ticaret anlayışıyla  müşterilerimize hizmet vermeye  devam etmektedir.

Detaylı Bilgi İçin Arayınız

Tel : 0216 394 45 79
Mail : [email protected]

Detaylı İletişim Bilgisi İçin Tıklayınız.

NET USERÇivi Makinesi
Paylaş

Related Posts