civi-cakmaa.jpg

Çivi Çakma Aparatı | Kartek – Havalı El Aletleri Servisi

Çivi Çakma Aparatı

Çivi Çakma Aparatı ile ilgili her türlü ihtiyacınızda bizi arayabilirisiniz. Uzman ekip arkadaşlarımızın sizlere en iyi hizmeti sunacağından hiç şüpheniz olmasın

Çivi Çakma Aparatı çivilerinizi belirli aralıklar ile sabit boylarda sunta, kavak gibi ahşap türü ürünlerde kullanmanızı sağlar.Filografi sanatında, mobilya, dekorasyon, döşeme, otomotiv, yalıtım, ahşap ambalaj, resim çerçeve, ayakkabı ve koltuk döşeme sektörlerinde üstün performans ile kullanılır. Genellikle boyutları (5.3 x 3.3) cm’dir. Ağırlığı ise yaklaşık olarak 7 gramdır. Aparat içerisinde bulunan mıknatıs sayesinde çivilerin kolaylıkla aparata tutulması sağlanmaktadır.

2009 yılında ticari faaliyetine Havalı El Aletleri Teknik servisi olarak başlayan firmamız daha sonralarında tüm havalı el aletleri çeşitlerini bünyesinde bulundurarak teknik servisine satışta eklemiştir. Havalı perçin tabancası ithalatı da  yapan firmamız müşteri memnuniyetini prensip edinerek, Dürüst ticaret anlayışıyla  müşterilerimize hizmet vermeye  devam etmektedir.
Detaylı Bilgi İçin Arayınız

Tel: 02163944579

E-Posta: [email protected]

Detaylı İletişim Bilgisi İçin Tıklayınız.

NET USERÇivi Çakma Aparatı | Kartek – Havalı El Aletleri Servisi
Paylaş

Related Posts