2.El-Havalı-Matkap-1.jpg

2.El Havalı Matkap

2.El Havalı Matkap

2.El Havalı Matkap Tercihlerinizde Kartek yardımı ile profesyonal çalışanlarımız yardımı sayesinde bakımlı ve güvenilir 2.El Matkaplara ulaşabilirsiniz.

2. El Havalı Matkap ürünlerimiz bakımlı ve işlerinizi kolayca yapabilmeniz için dayanıklıdır. 2. El matkap ihtiyaçlarınızı karşılamanız Kartek Havalı El Aletleri Servisi ile çok kolay olacaktır. Bizler 2.El Matkapları bakımlı bir şekilde müşterilere sunmaktayız. Çeşitli malzemelerde delik açmak ve açılmış delikleri genişletmek için kullanılan alet olan matkap bu işlevleri dikkatli ve düzenli bir biçimde yapabilmesi için bakımlı olmalıdır. Kartek Havalı El Aletleri Servisi olarak ürünlerimiz daima bakımlıdır.

Hakkımızda

2009 yılında ticari faaliyetine Havalı El Aletleri Teknik servisi olarak başlayan firmamız daha sonralarında tüm havalı el aletleri çeşitlerini bünyesinde bulundurarak teknik servisine satışta eklemiştir. Havalı perçin tabancası ithalatı da  yapan firmamız müşteri memnuniyetini prensip edinerek,

Dürüst ticaret anlayışıyla  müşterilerimize hizmet vermeye  devam etmektedir.

Vizyon

Ürün çeşitliliğinde öncü, ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine ve ilkelerine sadık, teknolojiyi sürekli takip eden ve uygulayan, çevremizin toplumsal ve sosyal değerlerine katkıda bulunan, müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen örnek bir şirket olmaktır.

Detaylı Bilgi İçin Arayınız

Tel: 02163944579

E-Posta: [email protected]

Detaylı İletişim Bilgisi İçin Tıklayınız.

NET USER2.El Havalı Matkap
Paylaş

Related Posts