havali2.jpg

2.El Havalı Matkap | Kartek – Havalielaletleriservisi.com

2.El Havalı Matkap Tercihiniz Nelere Göre Olmalıdır?

Matkapla delmede kullanılan, iki temel delme metodu vardır. Birinci metot daha çok madencilikte ve sondaj için kullanılan darbeli delme metodudur. Bu metotda kazıcı takım, aldığı darbelerle delinen ortama çakılarak ilerler. Bu ilerleme, vurulan darbelerle zeminden parça koparılarak, kesikli bir şekilde gerçekleşir. Daha yaygın olan ikinci delme metodu, dönel delme metodudur. Bu metot da dönen kesici takımlar, malzemeyi kesme ve öğütme yoluyla deler.


2. El Matkap ürünlerimiz bakımlı ve işlerinizi kolayca yapabilmeniz için dayanıklıdır.
2. El matkap ihtiyaçlarını karşılamanız Havalı El Aletleri Servisi ile çok kolay. Bizler 2.El Matkapları bakımlı bir şekilde müşterilere sunmaktayız. Çeşitli malzemelerde delik açmak ve açılmış delikleri genişletmek için kullanılan alet olan matkap bu işlevleri dikkatli ve düzenli bir biçimde yapabilmesi için bakımlı olmalıdır. Havalı El Aletleri Servisi olarak ürünlerimiz daima bakımlıdır.


Havalı el aletleri yapılan işlerden insan gücünü azaltmak ve işlem hızını arttırmak amacı ile geliştirilmiş aletlerdir. Havalı aletler çalışma prensibi olarak adından da anlaşılacağı gibi yapılacak işlemin hava basıncı gücü yardımı ile uygulanmasıdır. Havalı makineler, havalı matkaplar, havalı tornavida, havalı taşlama, havalı zımpara makinesi, havalı polisaj makinesi, havalı kesici, havalı perçin tabancası, havalı zımpara makinesi, havalı zımba tabancası, havalı zımba tabancaları hava basıncı ile çalışan ve işlem süresinde kısalmaların sağlandığı bazı aletlerdir.

Firmamız uzman ekibi ve kaliteli ürünleri ile size en iyi hizmeti verebilmek için çalışmaktadır.

Detaylı Bilgi İçin Arayınız:

Tel: 02163944579

E-Mail: [email protected]

 

NET USER2.El Havalı Matkap | Kartek – Havalielaletleriservisi.com
Paylaş

Related Posts